Güneş Enerji Santrali Güvenliği

Güneş Enerji Santrali Güvenliği,

 

Günümüzde enerji üretimi için kaynak aranırken,  sürdürülebilir, yenilenebilir bir enerji kaynağı olması kadar temiz yani doğa dostu olması da çok önemlidir. Güneş Enerjisi birçok gelişmiş ülke de yaygın olarak kullanılan enerji kaynağıdır.

 

Hem maliyeti düşük, hem depolaması kolay sürdürülebilir olması, aynı zamanda coğrafi iklim şartları açısından da elverişli olması, Ülkemizde de güneş enerji santrallerine ilgiyi artırıp daha fazla yatırım yapılmasına sebep olmuştur. Güneş enerji santrallerinin devlet tarafından 10 yıl garantili olması ülkemiz için ayrıca önemli bir kaynak haline getirmiştir.

 

Güneş enerji santrallerinden; hastanelerde, AVM’lerde, fabrikalarda, otellerde, endüstriyel alanlarda, sanayi bölgelerinde, depolama yerlerinde, konutlar, trafik lambaları gibi birçok yerde enerji ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır. Güneş enerjisi güneş panelleri sayesinde üretilmektedir.

 

Güneş Enerji Santralleri

Güneş Enerji Santralleri

 

Yerleşim yerlerinden uzakta oldukları için hırsızlık, yağmalama, sabotaj gibi tehditlere açık tesislerdir. Bu şekilde meydana gelebilecek olumsuz durumlar hem maliyeti artırır hem verimi düşürür. Bu yüzden, güneş enerji santralleri güvenliği, yapım aşamasından faaliyet aşamasına kadar profesyonel destek alınarak sağlanmalıdır.

 

Altay güvenlik olarak, kurulduğumuz ilk günden beri, güvenlik sektöründe, profesyonel yönetim kadromuz ve alanında eğitimli uzman güvenlik görevlilerimizden oluşan güçlü ekibimizle, sürekli kendimizi yenileyerek faaliyet göstermekteyiz. Çeyrek asırdır yurtiçinde ve yurtdışında bir çok başarılı projeye imza attık.

 

Güvenlik Görevlileri

Güvenlik Görevlileri

 

Güvenlik sektöründe; hizmete başlamadan önce, hiç bir detayı atlamamak için güvenliği sağlanacak alan, kurum, kişi vs. yerinde incelenmesi gerekir. Daha sonra planlanması ve ona göre güvenlik politikasının netleşmesi şarttır.

 

Altay Güvenliğin yönetim ekibi eski asker ve polis olduğu için planlama ve uygulanacak güvenlik politikası ile ilgili en ufak detayı dahi atlaması söz konusu olamaz. Profesyonel yönetim ekibi ve en iyi personellerle sunduğumuz hizmetimizin kalitesine her zaman güvenebilirsiniz.

 

Altay güvenlik olarak, Türkiye’nin neresinde olursa olsun Güneş Enerji Santrali güvenliği hizmetini profesyonel ekibimizle başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda, güneş enerji santrallerinin yıllık bakımları konusunda da destek vermekteyiz. Güneş enerji santrali güvenliği hizmetini müşterilerimizin talebine göre 7/24 fiziki ve elektronik güvenlik sistemleri ile yada sadece elektronik güvenlik sistemleri destekli veriyoruz.

 

Güneş enerji santrali güvenliği hizmetinde, çeyrek asırlık tecrübemizle profesyonel ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunacağımızn garantisini veriyoruz. Güvenilir, doğru hizmet arıyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Güneş santralleri güvenlik şirketi olarak, Altay güvenlik tüm Türkiye de hizmet vermekteyiz. Güneş santrallerinin güvenliğinde, hem kurulum hemde işletim aşamasında Türkiye nin en tecrübeli firmasıyız. Coğrafi olarak nerede olursa olsun, her türlü sahada güvenlik ve temizlik alanında faaliyet gösterebiliriz.