tanık koruma hizmeti
«

Tanık Koruma Hizmeti

Tanık Koruma Hizmeti

Dünya üzerinde her yerde olduğu gibi Türkiye’de de tehdit unsurları her gün farklı bir insan aracılığı ile kendini göstermekte ve kimi zaman bu insanların tüm yasaları ve güvenlik önlemlerini çiğneyerek suçlar işlemesi ile fiziksel olarak kendini konumlandırmış halde bulunmaktadır.

 

Bu suçların elbette cezasız kalmaması herkesin en büyük isteklerindendir. Suçların ve suçlu kişilerin cezalandırılabilmesi adına da mahkemeler ve polis çaba göstermekte, kimi zaman da bir suçlunun hüküm giyebilmesi veya bir suçun ortaya çıkarabilmesi için farklı delillere ihtiyaçları olmaktadır. Bu delil diyebileceğimiz unsurlara verilebilecek en kanlı canlı örnek de suçlara tanık olan kişilerdir. Fakat kimi zaman bu tanıklar suçlu kişilerin, onların hayatlarını ve onların sevdiklerinin hayatlarını tehlike altına atabileceğini düşündüklerinden tanıklık yapmayı reddetmektedir.

 

Böyle durumlarda adaletin tecelli edebilmesi ve suçluların hüküm giyebilmesi için tanıklık kesinlikle gerekli ise tanığın can güvenliğinin sağlanması gereklidir. Tanık koruma hizmeti, tanıkların can güvenliğini sağlamak, onların sevdiklerinin, yakınlarının hayatlarını tehlikeden uzak tutmak için verilmekte olan önemli bir hizmettir.

 

özel güvenlik personelleri

özel güvenlik personelleri

 

Altay Güvenlik tanık koruma hizmeti ile mahkeme süreçlerinin çok daha rahat bir biçimde ilerlemesine yardımcı olmaktayız. Türkiye’de tanık koruma hizmeti alanında hizmet vermekte olan ilk özel güvenlik şirketi olan Altay Güvenlik, sizlere tecrübeli özel güvenlik personelleri ile en iyi hizmeti sunacaktır.

 

Bu hizmeti vermekte olan personellerimizin her biri deneyimli ve becerikli kişilerdir. Koruma ekibimizin eski asker ve polislerden kurulmuş olup güvenliği sağlama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklardır.

 

Tanık koruma hizmetimiz, hizmet verdiğimiz kişiyi mahkeme sırasında, öncesinde ve sonrasında koruyacak, mahkemede bilgi vermesini engelleyecek her türlü tehlikeden onları koruyacaktır. Tanığın güvenli bir evde bulunduğu ve mahkeme dönemine denk gelen zamanlarda bu evi en emniyetli hale getirecek ve potansiyel tehditlerin tanığa ulaşmasını engelleyeceğiz.

güvenlik koruma personelleri

güvenlik koruma personelleri

 

Altay Güvenlik Koruma Personeli ileri sürüş teknikleri, silah kullanımı, yakın dövüş, risk analizi gibi birçok konuda alanında en iyilerdendir ve bu sayede de sizlere en iyi korumayı sunacağından asla şüpheniz olmasın.

 

Türkiye’nin ilk özel tanık koruma hizmeti olan Altay Güvenlik tanık koruma hizmetine şimdi başvurabilirsiniz. Sizlerin güvenliği ve koruması için can ve başla çalışacağımızın sözünü veriyoruz.