konsolosluk güvenliği
«

Konsolosluk Güvenliği

Konsolosluk Güvenliği

 

Güvenlik ihtiyacı dünyanın dört bir yanında insanların ortak ihtiyaçlarındandır. Türkiye’de insanlar ve kurumlar profesyonel güvenlik hizmetlerine her geçen gün daha fazla sayıda başvurmaktadır.

 

Altay Güvenlik Türkiye’de, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi birçok ilimiz dahil olmak üzere birçok yerde hizmet vermekte olan tecrübeli bir güvenlik şirketidir. Bugüne kadar birçok farklı güvenlik görevini üstlenmiş ve üstesinden başarıyla gelmiş A kalite bir şirketiz. Uluslararası alanda da başarıları bulunan ve halen etkin bir biçimde güvenlik hizmeti vermeye devam eden Altay Güvenlik sizlere Türkiye’nin en iyi koruma hizmetini sunacağının garantisini vermektedir.

 

güvenlik hizmeti

güvenlik hizmeti

 

Konsolosluk Güvenliği Altay Güvenlik tarafından verilmekte olan koruma hizmetlerinden sadece bir tanesidir. Türkiye’de şu anda özel konsolosluk güvenliği vermekte olan ve bu yeterliliğe sahip nadir firmalardan biriyiz. Konsolosluklar bilindiği üzere birçok farklı tehlikeyle karşı karşıya kalabilir.

 

Konsoloslukların uluslararası anlamda özel bir yerde bulunuyor olması, bir milleti temsil eder halde bulunması, birçok farklı tehdide karşı konsoloslukları hedef yapabilmektedir.

 

Özellikle terör organizasyonları için konsoloslukların açık bir hedef olabileceğini hiçbir zaman gözden kaçırmamak gerekir. Bunların yanında herhangi bir eylem, taşkınlık durumunda da konsolosluklar yerel halkın hedefi olabilir, zarar görebilirler.

 

Bu yüzden de güvenlik ihtiyacı çok daha açık bir şekilde gün yüzüne çıkmaktadır. Ancak konsoloslukların güvenliği herhangi bir mülkün güvenliği ile karıştırılmamalıdır, söz konusu olan uluslararası bir unsurdur, bu yüzden de çok daha yüksek güvenlik tedbirleri, çok daha üst düzey, bu iş için özel olarak eğitim almış güvenlik çalışanları gerekmektedir.

 

Altay Güvenlik 1000’in üzerinde güvenlik çalışanı ile bugüne kadar Türkiye’de İstanbul özel güvenlik işi dahil pek çok güvenlik hizmetini vermiş köklü bir firmadır.

 

Uluslararası alanda da tecrübesi olan Altay Güvenlik’in konsolosluk güvenliğini Türkiye’nin en profesyonel hizmet anlayışıyla sunacağından hiçbir şüpheniz olmasın.

 

elektronik güvenlik

elektronik güvenlik

 

Konsolosluk güvenliği bahsettiğimiz üzere çok katmanlı bir iştir. Elektronik güvenlik önlemleri ile fiziksel güvenlik önlemlerini bir arada verebilmek büyük bir önem taşımaktadır . Bu ikisin doğru şekilde harmanlamak ancak doğru güvenlik planlaması ile olacaktır.

 

Altay Güvenlik bu konuda ülkede bir güvenlik devidir.

 

Konsolosluk güvenliği için tarafımıza ulaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.