hotel güvenliği
«

Hotel Güvenliği

Hotel Güvenliği

 

Güvenlik hizmetleri dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de çok önem verilen bir konu olmuştur. Özel güvenlik hizmeti sadece bir yakın koruma hizmetinden ibaret değildir, mülk koruması da içermektedir. Altay Güvenlik tarafından sizlere sunulan güvenlik hizmetleri de aklınıza gelebilecek her türlü koruma türünü içermektedir. Bunlardan biri de hotel güvenliği hizmetimizdir.

 

Hotel güvenliği hizmeti konusunda Türkiye’de ve İstanbul’da bir numara olan Altay Güvenlik ile hotelinizin ve personelinizin, hotel içerisindeki müşterilerinizin emniyette olduğundan emin olabilirsiniz. Güvenlik konusunda uluslararası alanda başarıları olan global kalitede bir güvenlik şirketi olarak sizlere hotel güvenliği için görebileceğiniz en iyi hizmeti sunacağız.

 

otel güvenliği

otel güvenliği

 

Otel güvenliği için İstanbul dahil Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekte olan bir şirketiz. Tecrübemiz ve 20 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe bulunuyor oluşumuz ile kazanmış olduğumuz beceriler sayesinde hotel koruması sağlamakta hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiz.

 

Güvenlik görevlilerimiz hotel güvenliğini sağlama konusunda eğitim almışlardır. Her biri risk analizi becerilerine sahip, tecrübeli güvenlik görevlileridir. Her bir güvenlik görevlimiz hotel güvenliği rahatlıkla sağlayabilmek için gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olacaklardır.

 

Güvenlik görevlilerimiz istek dahilinde araçlarla mobil devriye hizmeti de vermektedirler. Mobil devriye hizmetlerimiz sayesinde tehlikeyi daha gerçekleşmeden görebilir ve önüne geçebilirsiniz.

 

güvenlik görevlileri

güvenlik görevlileri

 

Hotel güvenliği hizmetimiz kesinlikle tekdüze değildir, her hotelde aynı güvenlik önlemlerini almamız ve bunların başarılı olmasını beklememiz de mümkün değildir. Bu yüzden her zaman görev yaptığımız bölgeyi inceler ve bölgeye uygun güvenlik önlemleri almaya özen gösteririz. Amacımız en yüksek güvenlik standartlarını en uygun şekilde sağlayabilmek olacaktır.

 

Hoteller sadece konaklama için kullanılan mekanlar olmak dışında, organizasyonlar ve toplantılar için de kullanılan yerlerdir. Bu toplantılar ve organizasyonlara katılan insanların güvenliğinin sağlanması da elbette gereklidir. Bu tarz durumlarda da bizler Altay Güvenlik olarak sizlere en iyi koruma hizmetini sunmaktayız.

 

Organizasyonun veya toplantının emniyetli ve konforlu bir biçimde ilerleyebilmesi için gerekli olan her türlü önlemi alırız. Konfor ve memnuniyet yaptığımız her işte temel olarak aldığımız ölçütlerdendir.

 

Altay güvenlik hotel güvenliği konusunda Türkiye’nin en iyi şirketidir. Sizlere en kapsamlı korumayı sunacağımızın garantisini vermekteyiz.